Centrum Ortodoncji i Stomatologii

Protetyka

i Stomatologia

Estetyczna

Na piękny uśmiech nigdy nie jest za późno. W naszym Centrum wykonujemy usługi protetyczne korzystając z najnowszych osiągnięć w tej dziedzinie.

 

Odtwarzamy ubytki przy pomocy protez wykonywanych w naszym laboratorium (ruchome, stałe i natychmiastowe). Stosujemy takie materiały jak akryl, złoto, chromkobalt, cyrkon, porcelana, włókno szklane. 

 

Są to protezy całkowite i częściowe, mosty i podparcia szklane, korony, wkłady (inlay, onlay, overlay), wkłady koronowo-korzeniowe.

Protetyka

Stomatologia Estetyczna

Jesteśmy głęboko przekonani, że każdy zasługuje na piękny uśmiech. Naszym celem jest stu procentowa satysfakcja naszych pacjentów.

 

Usuwamy wszelkie niewygody pacjenta, zmienimy kształt i wygląd Twoich zębów - likwidujemy diastemy, przerotowania, wymieniamy stare i nieestetyczne wypełnienia, usuwamy przebarwienia, zmieniamy kolory, zakładamy licówki, ozdoby, biżuterię oraz wybielamy zęby.

 

Nie twierdzimy, że po wyjściu z naszego gabinetu będziesz innym człowiekiem, ale z pewnością oczarujesz swoich bliskich przepięknym uśmiechem.

MENU